Nasze małe miejsce w sieci

...zacisze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-08-14 13:04:41

Ari

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 37
Punktów :   

jak pisac posty do sesji?

Temat w którym dorzucamy nasze ewentualne modyfikacje tudzież sugestie co do pisania postów. Wiele rzeczy może być oczywistych lecz myślę, że warto tu to zamieścić tak na zaś :)

Wszyscy składają się na wielką opowieść dorzucając kolejno swoje elementy. Post zatem zawiera opis zachowania postaci, jej wypowiedzi, może też myśli, oraz konkretne odwołania do karty postaci i mechaniki. Gracze opisują to wszystko w odniesieniu do swojej postaci (chyba, że mg pozwoli na szerszy opis interakcji ze światem), zaś MG opisuje swoją postać oraz resztę świata (BohaterówNiezależnych itd.).  W przypadku działań gracze starają się pisać w czasie niedokonanym, mg może opisać co z tych prób wyszło, lub poprosić gracza o dokończenie i opis z określonym skutkiem. Gracz może sugerować tor opowieści poprzez przypuszczenia związane z otaczającym go światem (np. "Ten człowiek kogoś mi przypomina.. czy to nie mój kolega z gildii?"), na co MG może odpowiedzieć twierdząco lub nie. Wszelkie sugestie pozafabularne dotyczące rozgrywki można umieszczać w tym dziale :)

Kolorki w poście:
- wypowiedź malujemy innym kolorem niż czarny
- czyny i mysli standardowo czarno
- wykorzystywane umiejętności/korzystanie z zawodów/zdolności profesjonalne/czar umieszczamy w ukośnym nawiasie i kolorujemy na jasnoniebieski :)

Offline

 

#2 2009-08-17 16:58:16

Yula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 15
Punktów :   

Re: jak pisac posty do sesji?

Stare śmieci..no dobrze, ale co się stało z tym ognikiem? Jeśli nie trafił w zakapturzonego to w kogo? Rozpłynął się w powietrzu? Podpalił tawernę?^^(nie no, tej opcji to nie bierz pod uwagę;)

Offline

 

#3 2009-08-18 16:59:34

Elenail

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: jak pisac posty do sesji?

Ognik trafił jak najbardziej. Pisałem przecież, że efekt był taki jak zawsze gdy rzucałaś czar. A w opisie ów czaru jest, że rzucony na kogoś obniża jego współczynniki poprzez oślepienie i znika. I tak też było w tym przypadku. postać została oślepiona trochę a sam ognik zniknął. Skutki tego czaru można porównać do długotrwałego wpatrywania się np. w żarówkę. Nie widzimy wszystkiego dokładnie, ponieważ mamy jeszcze kontur żarówki przed oczami.

Offline

 

#4 2009-08-18 17:33:32

Yula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 15
Punktów :   

Re: jak pisac posty do sesji?

Ups, no to przepraszam;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-time.pun.pl www.nmcpowenzabrze.pun.pl www.mroczni.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.poprykajmy.pun.pl